Hopp til hovedinnhold

Ansatte

Administrasjon og ledelse

  • Gard Tekrø Rolid

    Rektor
  • Line Narvesen Jørgentvedt

    Assisterende rektor og avdelingsleder helsefag
  • Frank-Jørgen Vangen

    Markeds- og utviklingsleder
  • John Tangen

    Avdelingsleder elektro og rådgiver beredskap / HMS / HR / økonomi
  • Trond Eftedal

    Avdelingsleder administrasjon og økonomi
  • Ruth Laeskogen Hoff

    Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk
  • Inger-Line Haraldsen

    Avdelingsleder fleksible og desentraliserte utdanninger og landbruksfag
  • Rikke F. Kristiansen

    Avdelingsleder IT-fag og kvalitetskoordinator
  • Else-Renate Zmuda

    Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM
  • Anne Rørvik

    Avdelingsleder FDV / KEM / VA / IKT-driftsavdeling
  • Ingeborg Øyhus Svendsen

    Sekretær
  • Frede Stenslie

    Prosjektrådgiver
  • Bente Marie Normann

    Sekretær
  • Kari Dyvesveen

    Markeds- og kommunikasjonsansvarlig
  • Morten Arnesen

    Rådgiver
  • Tina Indregard Hovi

    Prosjektrådgiver
    Tina Indregard Hovi

Rådgivere

  • Morten Arnesen

    Rådgiver
  • Ingvild Halås

    Rådgiver / lærer
  • Ann Sofie Rekslen

    Lærer/helserådgiver

Bygg

  • Else-Renate Zmuda

    Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM
  • Atle Solbakken

    Lærer
  • Audun Bergstrøm

    Lærer
  • Audun Strandlie

    Lærer
  • Karl Holden

    Lærer
  • Kim André Barlund

    Lærer
  • Merhawit Debessai Habtetsion

    Lærer
  • Svein Arne Rudi

    Lærer
  • Thomas Lundquist

    Lærer
  • Tommy Lund

    Lærer
  • Grim Okstad

    Lærer

Anlegg

  • Else-Renate Zmuda

    Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM
  • Mads Fjeld

    Lærer
  • Tony Amsrud

    Lærer
  • Audun Strandlie

    Lærer
  • Karl Holden

    Lærer
  • Svein Arne Rudi

    Lærer

Bygningsvern

  • Bodil Nørdsti

    Lærer Bygningsvern
  • Jens Martin Holme

    Lærer Bygningsvern
  • Svein Arne Rudi

    Lærer

BIM

  • Else-Renate Zmuda

    Avdelingsleder bygg, anlegg og BIM
  • Mogos Medhanie Hadgu

    Lærer
  • Stian Lamo

    Lærer
  • Trond Erik Fugleberg

    Lærer

VVS (KEM)

  • Anne Rørvik

    Avdelingsleder FDV / KEM / VA / IKT-driftsavdeling
  • Arild Kvikstadhagen

    Lærer
  • Kjetil Nybakk

    Lærer
  • Trond Gran Holte

    Lærer
  • Øyvind Norland

    Lærer

FDV

  • Anne Rørvik

    Avdelingsleder FDV / KEM / VA / IKT-driftsavdeling
  • Glenn Larsen

    Lærer
  • Roy Peistorpet

    Lærer
  • Trond Bjørge

    Lærer

Elektro

  • John Tangen

    Avdelingsleder elektro og rådgiver beredskap / HMS / HR / økonomi
  • Berit Irene Bergset

    Lærer
  • Faid Barkahoum

    Lærer
  • Jon Petter Ellingsgård

    Lærer
  • Roy Aurlund

    Lærer
  • Rune Lars Haram

    Lærer
  • Svein Olav Rolfstad

    Lærer
  • Tom Jakobsen

    Lærer
  • Wojciech Zmudzinski

    Lærer

IT-fag

  • Rikke F. Kristiansen

    Avdelingsleder IT-fag og kvalitetskoordinator
  • Håvard Myrbakken

    Lærer
  • Johan Bjørseth

    Lærer
  • Maths Austeng

    Lærer
  • Morten Schjørlien

    Lærer

Ledelse, økonomi og markedsføring

  • Trond Eftedal

    Avdelingsleder administrasjon og økonomi
  • Grim Okstad

    Lærer
  • Hilde Bråthen Horten

    Lærer
  • May Christin Andersen

    Lærer
  • Ola Onsrud

    Lærer
  • Steinar Gjerde

    Lærer
  • Anna Elisabeth Næprud Brandshaug

    Lærer
  • Hilde Nordgaard

    Lærer

Helsefag

  • Line Narvesen Jørgentvedt

    Assisterende rektor og avdelingsleder helsefag
  • Ann Sofie Rekslen

    Lærer/helserådgiver
  • Dorte Ørud Grindvoll

    Lærer
  • Lise Lene Berg

    Lærer
  • Monica Skarseth Nilssen

    Lærer
  • Solvor Nybakken

    Lærer
  • Sølvi Fjellestad

    Lærer
  • Willem Pieter Benschop

    Lærer
  • Øyvind Pedersen

    Lærer
  • Ann Sofie Rekslen

    Lærer/helserådgiver
  • Anne Marte Pettersbakken

    Lærer
  • Ingvild Halås

    Rådgiver / lærer
  • Anne Marthe Dahl Zettervall

    Lærer
  • Gesien Janssens

    Lærer
  • Grete Brendløkken Nilsen

    Lærer
  • Hanne Møller Lerdahl

    Lærer
  • Jens Borgejordet

    Lærer

Logistikk

  • Ruth Laeskogen Hoff

    Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk
  • Eivind Voldheim

    Lærer
  • Frode Glomstad

    Lærer
  • Harald Westgaard

    Lærer
  • Rolf Vegar Solbrå

    Lærer
  • Kjersti Susann Nordengen

    Lærer
  • Kjetil Veen

    Lærer
  • Vegar Emblem

    Lærer

Teknologifag

  • Ruth Laeskogen Hoff

    Avdelingsleder industriell teknologi og logistikk
  • Jan Erik Vold

    Lærer
  • Juan Victor Abreu-Peralta

    Lærer
  • Kjetil Nybakk

    Lærer
  • Knut-Martin Frøsaker

    Lærer
  • Lars Harald Lied

    Lærer
  • Mette Westgård

    Lærer
  • Tommy Bekk

    Lærer
  • Tone Beate Øvrevoll

    Lærer
  • Yngve Brovold

    Lærer
  • Pål Even Gaarder

    Lærer
  • Bror Alwin Sagstuen

    Lærer
  • Pål Reinertsen

    Lærer

Landbruksfag

  • Inger-Line Haraldsen

    Avdelingsleder fleksible og desentraliserte utdanninger og landbruksfag
  • Marit Ruud Skolseg

    Faglig leder landbruk
  • Annette Kjølseth Sand

    Lærer

Realfag

  • Anita Lyngve

    Lærer
  • Jurrian Gunter

    Lærer
  • Kari Hageland

    Lærer
  • Leif Kristian Tungodden

    Lærer
  • Marte Gunleiksrud

    Lærer

Yrkesrettet kommunikasjon

  • Ane Fosse

    Lærer
  • Anne-Grete Fostås

    Lærer
  • Hege Oftedal

    Lærer
  • Jorid Stenen

    Lærer
  • Kjell Kaasa

    Lærer
  • Bjørn Erik Rygg Lunde

    Lærer

IT-avdelingen

  • Anne Rørvik

    Avdelingsleder FDV / KEM / VA / IKT-driftsavdeling
  • Einar Wedøe

    IKT-koordinator
  • Trond Endrestøl

    IT-ansvarlig
  • Embret Aasheim

    IT-lærling
  • Rand Sirwan Ahmad

    IT-lærling

Renhold og vaktmester

  • Anne-Brit Myren

    Renholdsleder
  • Thairat Khamhongsa

    Renholder
  • Julie Ann Apura Amundsen

    Renholder
  • Kay Thi Aye

    Renholder
  • Tor Frydenlund

    Vaktmester
  • Rune Amundsen

    Driftstekniker